Kontaktuppgifter för SUF

Adress
Svensk Utryckningsfordonsförening
Plogvägen 4
264 37 Klippan


Styrelse

Ordförande
Mårten Eskilsson, Gräsgatan 23, 645 40 STRÄNGNÄS, 0152-147 15
marten.eskilsson@utryckningsfordon.se

Kassör
Peter Olsson, Plogvägen 4, 264 37 KLIPPAN, 070-512 11 49
peter.olsson@utryckningsfordon.se

Ledamöter

Dan Ljungvall, Westins väg 6, 562 32 NORRAHAMMAR, 070-488 52 09
dan.ljungvall@utryckningsfordon.se

Johan Andersson, Vasagatan 16A, 784 32 BORLÄNGE,
johan.andersson@utryckningsfordon.se


Besöksgruppen

Dan Ljungvall, Westins väg 6, 562 32 NORRAHAMMAR, 070-488 52 09
dan.ljungvall@utryckningsfordon.se

Daniel Sjöholm, Marmaskogen 133, 820 26 Marmaverken, 0730-44 04 44
daniel.sjoholm@utryckningsfordon.se

Håkan Gustafsson, Movägen 6, 982 38 GÄLLIVARE, 070-651 20 92
hakan.gustafsson@utryckningsfordon.se

Ulf Lindberg, Käxle 4101, 716 91 FJUGESTA, 070-176 39 81
ulf.lindberg@utryckningsfordon.se


Tidningen Utryckning!

Medlemstidningen UTRYCKNING!
c/o  Bengt Johansson
Sofiebergsvägen 25
141 37 HUDDINGE
Till redaktionen: utryckning@utryckningsfordon.se

Redaktion & produktion

Bengt Johansson, 08-779 56 45
bengt.johansson@utryckningsfordon.se

Ulf Lindberg, 070-176 39 81
ulf.lindberg@utryckningsfordon.se

Mårten Eskilssson, 0152-147 15
marten.eskilsson@utryckningsfordon.se

Ansvarig utgivare
Mårten Eskilssson, 0152-147 15
marten.eskilsson@utryckningsfordon.se

OBS! Adressändringar sändes till sekreteraren:
Peter Olsson, Plogvägen 4, 264 37 KLIPPAN, 070-512 11 49
peter.olsson@utryckningsfordon.se


Hemsidan

Webbredaktionen

webmaster@utryckningsfordon.se

Webbansvariga

Daniel Sjöholm
daniel.sjoholm@utryckningsfordon.se

Simon Andersson
simon.andersson@utryckningsfordon.se