Kontaktuppgifter för SUF

Adress
Svensk Utryckningsfordonsförening
Svartbrödragatan 11,
264 35 Klippan

Styrelse

Ordförande
Mårten Eskilsson, Gräsgatan 23, 645 40 STRÄNGNÄS, 0152-147 15
marten.eskilsson@utryckningsfordon.se

Kassör
Peter Olsson, Svartbrödragatan 11, 264 35 KLIPPAN, 0435-71 14 00
peter.olsson@utryckningsfordon.se

Ledamöter
Johan Andersson, Vasagatan 16A, 784 32 BORLÄNGE,
johan.andersson@utryckningsfordon.se

Dan Ljungvall, Westins väg 6, 562 32 NORRAHAMMAR, 070-488 52 09
dan.ljungvall@utryckningsfordon.se

Per Palm, Åsumsgatan 27, 275 35 SJÖBO, 0416-103 60
per.palm@utryckningsfordon.se

Kontaktmän

Möten och studiebesök

Håkan Gustafsson, Movägen 6, 982 38 GÄLLIVARE, 0970-160 92
hakan.gustafsson@utryckningsfordon.se

Ulf Lindberg, Linåkersvägen 12, 715 72 STORA MELLÖSA, 019-44 55 81
ulf.lindberg@utryckningsfordon.se

Dan Ljungvall, Westins väg 6, 562 32 NORRAHAMMAR, 070-488 52 09
dan.ljungvall@utryckningsfordon.se

Peter Olsson, Svartbrödragatan 11, 264 35 KLIPPAN, 0435-71 14 00
peter.olsson@utryckningsfordon.se

Daniel Sjöholm, Marmaskogen 133, 820 26 Marmaverken, 0730-44 04 44

daniel.sjoholm@utryckningsfordon.se

Tidningen Utryckning!

Medlemstidningen UTRYCKNING!
c/o Johansson
Sofiebergsvägen 25
141 37 HUDDINGE
Till redaktionen: utryckning@utryckningsfordon.se

Redaktion

Bengt Johansson, 08-779 56 45
bengt.johansson@utryckningsfordon.se

Bert Lindblad
bert.lindblad@utryckningsfordon.se

Leif Pettersson, 0493 – 51225
leif.pettersson@utryckningsfordon.se

Mårten Eskilssson, 0152-147 15
marten.eskilsson@utryckningsfordon.se

Ansvarig utgivare
Mårten Eskilssson, 0152-147 15
marten.eskilsson@utryckningsfordon.se

OBS! Adressändringar sändes till sekreteraren:
Peter Olsson, Svartbrödragatan 11, 264 35 KLIPPAN, 0435-71 14 00
peter.olsson@utryckningsfordon.se


Hemsidan

Webbredaktionen

webmaster@utryckningsfordon.se

Webbansvariga

Daniel Sjöholm
daniel.sjoholm@utryckningsfordon.se

Simon Andersson
simon.andersson@utryckningsfordon.se